Serdecznie zapraszamy do naszych Restauracji i Coctailbaru usytuowanych na parterze naszego Hotelu Dębina - Żywiec.

 

RESTAURACJA

Nasza Restauracja jest jedyną w swojej klasie restauracją w Beskidach jak i w Żywcu. Staramy się by Nasi goście byli zawsze zadowoleni z naszych usług i serwisu kelnerskiego.

Głowna sala restauracyjna pomieści do 140 miejsc siedzących. Oprócz przestrzennej sali restauracyjnej, tuż obok znajduje się sala ogrodowa, pięknie nasłoneczniona od strony południowej. Tak funkcjonalny rozkład umożliwia komfortowe prowadzenie przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, urodziny/imieniny, komunie, bierzmowania, stypy i inne.

Restauracja czynna jest codziennie w godzinach 11.00 – 22.00 a w weekendy do 24.00.

Głównym naszym atutem jest Menu, które zmieniane jest cyklicznie minimum raz w miesiącu. Jesteśmy skoncentrowani głównie na jakości naszych potraw, ale i na odpowiedniej ich ilości. Nasze dania układane są przez doświadczonego szefa kuchni Pana Piotra Helfera, który dobiera je pod względem pory roku, regionalnych smaków a także trendów gastronomicznych.  Jego doświadczenie w branży kulinarnej sprawia, że magia kuchni na nowo gości na naszych talerzach. Był on długoletnim szefem kuchni w prestiżowych restauracjach na Podbeskidziu. Jego umiejętności i doświadczenie kulinarne zadowolą najbardziej wymagających krytyków i smakoszy.

Wartością dodaną do naszej kuchni jest szkoła kucharska, która promuje kulturę odżywiania wśród Polaków oraz oferuje wszystkim pragnącym zgłębić tajniki kuchni europejskiej i tradycyjnej, profesjonalne szkolenia na terenie naszego zaplecza.

Nasz serwis kelnerski jest wyszkolony i profesjonalny. Sprawiamy, że gość czuje się w naszej restauracji zrelaksowany, wypoczęty i skoncentrowany na jedzeniu.


Menu z winem

Restauracja Dębina - Żywiec Sala restauracyjna Dębina - Żywiec


Sala ogrodowa to miejsce, w którym każdy poczuje się świeżo i przyjemnie. Wykorzystujemy ją na różne sposoby, m.in. w celach rozrywkowych (parkiet do tańczenia) w celach bankietowych, również konferencyjnych oraz śniadaniowych. Sala jest w pełni klimatyzowana.
COCTAILBAR

Coctailbar to miejsce gdzie atmosfera sprzyja piciu aromatycznej kawy, smacznego drinka bądź świeżo wyciskanego soku owocowego. W miłych warunkach można tu obejrzeć mecz ulubionej reprezentacji sportowej bądź w towarzystwie dobrej muzyki oddawać się rozkoszy czytania dobrej lektury. Kawa to wymagająca tradycja, której próbujemy codziennie sprostać. Parzymy ją według zaleceń włoskich kawoszy, a jej smak sprowadzamy spoza granic Polski. 

Nasi Barmani są ludźmi z pasją, a ich codzienne przygotowywanie i eksperymentowanie ze smakami sprawia wszystkim niesamowitą radość.Jeśli mają Państwo ochotę oderwać się od codzienności, zapraszamy na partyjkę szachów, emocjonujący mecz bądź do posłuchania swojej ulubionej muzyki. 

Zapraszamy Serdecznie!

Restauracja Żywiec w Hotelu Dębina Sala restauracyjna w Żywcu


Przyjęcia okolicznościowe (menu weselne, bankiety, przyjęcia urodzinowo-imieninowe)

Przyjęcia okolicznościowe to wymagająca profesjonalnej organizacji, długiego przygotowania usługa, której treścią jest perfekcjonizm. Dlatego w naszym zespole pracują ludzie, dla których zadowolenie gościa (który jest zawsze na pierwszym miejscu) jest największą satysfakcją! Przyjęcia weselne, które mieliśmy okazję organizować w Żywcu były zawsze pozytywnie oceniane przez Naszych gości.

Oferujemy Państwu możliwość organizowania przyjęć począwszy od przyjęć weselnych w Żywcu link do PDF poprzez urodziny/imieniny link do PDF, komunie link do PDF, bierzmowania, stypy, bankiety link do PDF i inne.

CATERING

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy mają duże doświadczenie w przygotowywaniu wyjazdowych bankietów, cocktaili, szkoleń, spotkań biznesowych, wernisaży, przyjęć plenerowych oraz innych uroczystych prywatnych spotkań.

Nasze menu cateringowe link do PDF  dostosowujemy do oczekiwań Klienta, a dzięki wyjątkowej aranżacji, miłej i fachowej obsłudze, tworzymy niezapomniany klimat uzupełniony znakomitymi dziełami naszych kucharzy. Catering oferowany przez Restaurację Dębina w Żywcu jest zawsze profesjonalnie przygotowany.
SERWIS

Nasze zamówienia Cateringowe obsługiwane są poprzez wykwalifikowanych kelnerów, którzy zawsze są przygotowani na niespodziewane sytuacje kryzysowe.
 

ZAUFALI NAM:

Copyright © 2010 Hotel Dębina - Żywiec |Wczsy odchudzające| - Designed by sm32 GROUP